Drogie Panie,

strona internetowa adresowana jest do kobiet, którym zależy na elegancji, jakości i nowoczesności. Jesteśmy po to, aby zaspokoić potrzeby bardzo wymagających Pań w dziedzinie mody, ceniących sobie jakość i styl. Sprowadzamy odzież damską w rozmiarach regular i plus size od najlepszych zagranicznych producentów. Naszym celem i pasją jest ciągłe podnoszenie standardów, tak aby klientki czuły się  wyjątkowo i modnie. Użyte materiały są najwyższej jakości, doskonale skrojone i dostosowane do potrzeb kobiet. Zadowolenie Pań i sprostanie ich wymaganiom jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, jak również do sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Mińsku Mazowieckim k/Warszawy.

 

 

Współpracujemy z firmami : Betty Barclay, Gerry Weber, Aprico, Chalou, Verpass,  Sempre-Piu, Via Appia Due, Gil Bret- przedział rozmiarów 36-58.

Na dzień dzisiejszy  większe rozmiary w nietuzinkowym stylu są wciąż mało dostępne, dlatego jesteśmy.
Kolekcje jakie posiadamy absolutnie odpowiadają panującym trendom mody, są starannie dobrane i wyselekcjonowane.

Bez wahania mogę stwierdzić, że współpracujemy z najlepszymi producentami specjalizującymi się w produkcji odzieży plus size i regular.

Jestem przekonana, że sprostamy  także Pani wymaganiom.

Nasz sklep stacjonarny mieści się w Mińsku Mazowieckim przy ul.  Konstytucji 3 Maja 8, w nowej Galerii Aminis na parterze lub w miejscowości Stajadła k/Mińska Mazowieckiego ul. Warszawska 63A na pierwszym piętrze.

Służymy profesjonalnym doradztwem, miłą, zaciszną atmosferą.

CZEKAMY NA PANIĄ.

Pozdrawiam Edyta Jusińska

tel. 698696083