Betty BarclayTo głównie damska odzież. Oferta jest skierowana do kobiet, które łączą styl biznesowy i codzienny. Kolekcje Betty Barclay to elegancja, jakość, nowoczesność i odpowiednio zaaranżowane trendy Betty Barclay tworzy ubrania dla nowoczesnej, aktywnej kobiety, która lubi modę, dla której dobór ubrań nie jest przykrym obowiązkiem a doskonałą zabawą i prawdziwą przyjemnością. Klientka Betty Barclay stawia na kobiecość, jest ambitna, a w jej życiu codzienność przeplata się z działaniami biznesowymi. Zawsze jest gotowa do działania, ubrana komfortowo, ale stylowo. W latach czterdziestych ubiegłego stulecia, gdy marka stawiała pierwsze kroki w USA, projektowała ubrania dla nastolatek. Marka zdobywała popularność i cieszyła się coraz większą sympatią amerykańskich dziewcząt. W latach pięćdziesiątych marka rozpoczęła podbój Europy, począwszy od Niemiec. To właśnie tam kolekcje Betty Barclay zyskały więcej europejskiego charakteru. Zespół projektantów inspirowany modą z całego świata tworzył nową jakość. Nowy styl spódnic, sukienek, spodni, garniturów, bluzek dla młodziutkich kobiet. Z czasem już nie tylko nastoletnich, ale i zupełnie świadomych roli mody w życiu. Z czasem także i zasięg marki się zwiększył. Bluzki Betty Barclay , to wachlarz propozycji począwszy od sportowego stylu skończywszy na świadomej, pełnej piękna i mody elegancji. Sukienki Betty Barclay- Tu każda kobieta znajdzie coś dla siebie, materiały z jakich wykonane są produkty są starannie dobrane i wyselekcjonowane, najwyższej jakości. Kurtki Betty Barclay są zawsze dopracowane w najmniejszym szczególe, a kurtki Gil Bret ( jedna z gałęzi Betty Barcay, zajmująca się w 99% odzieżą wierzchnią) to mistrzostwo zarówno projektanta jak i użytych surowców. Każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest precyzyjnie dopracowany i przemyślany. Spodnie Betty Barclay to najchętniej noszone spodnie spośród spodni innych marek. Charakteryzują się wyższym stanem, rewelacyjną jakością materiału.   Obecnie główna siedziba znajduje się w Niemczech, nieopodal Heidelbergu a marka sprzedawana jest w 50 krajach na świecie za pośrednictwem 3 tysięcy punktów sprzedaży.

GERRY WEBER to marka pełna energii - dynamiczna, nowoczesna, doskonała pod względem jakości i urzekająco kobieca!

Na całym świecie marka ta uchodzi za synonim mody z najwyższej półki, dającej głębokie poczucie wyjątkowości: Zawsze nowoczesne i niebanalne, kolekcje GERRY WEBER otwierają ciągle nowe możliwości, zachowując jednocześnie własny niepowtarzalny charakter.

GERRY WEBER uwzględnia najmodniejsze trendy, dba o każdy detal i optymalnie podkreśla osobowość. Gerry Weber bluzki, Gerry Weber spodnie i Gerry Weber kurtki to decyzja, która zawsze da poczucie wyjątkowości.

G.W. to ?najmłodsza? z kolekcji Domu Mody GERRY WEBER - zawsze trendy, zawsze na czasie!

Najróżniejsze warianty zestawień i perfekcyjnie dopracowana kolorystyka to fundament pewnego i swobodnego stylu naszych kolekcji.

TAIFUN to synonim idywidualności i wyczucia tego, co naprawdę modne!

Niezwykle kobiece i aktualne fasony umożliwiają naszym Klientkom niepowtarzalną swobodę w prezentacji własnego stylu - czy to w perfekcyjnych, nowoczesnych zestawieniach czy też nowatorskich, przyciągających uwagę kreacjach.

Kolekcja TAIFUN emanuje pewnością siebie i wyczuciem stylu na wysokim poziomie. Dzięki wyszukanym tkaninom i młodzieżowym krojom każdy element nabiera indywidualnego charakteru.

SAMOON by GERRY WEBER to swobodna i emanująca pewnością siebie konfekcja damska w rozmiarach większych niż standardowe.

Modne kroje, wysokiej jakości materiały i doskonale dopasowane fasony w rozmiarach 42-54 idealnie podkreślają kobiecość.

Optymalnie odzwierciedlając aktualne trendy, kolekcje te perfekcyjnie prezentują kobiece kształty, a tym samym gwarantują nowe poczucie komfortowej autonomii. Każda kobieta poczuje sie w Smoon wyjątkowo. Samoon bluzki, Samoon spodnie, Samoon kurtki to gwarancja zadowolenia.

Aprico

Marka przeznaczona dla kobiet lubiących nietuzinkowy styl. Odznacza się doskonałym wzornictwem i rewelacyjną jakością materiałów. Ma w sobie zarówno trochę spokoju, elegancji a w niektórych wzorach rockowe zacięcie. Firma ta produkuje odzież w rozmiarach 38-56


    
SemprePiu

Z powodzeniem wprowadza na rynek nowe trendy przeznaczone do      noszenia na co dzień. Wysokie standardy jakości to niezaprzeczalny fakt i również obietnica na przyszłość dla naszych klientek.

Kolekcje dzielą się na:
Duże Rozmiary: 42 - 60
rozmiary regular: 38-56Verpass

Niemiecka marka skierowana do kobiet lubiących oryginalny, estetyczny styl z klasą. Odzież tej marki wykonywana jest z wysokiej jakości materiałów, wszelkie szczegóły są dopracowane. Firma stawia nacisk na jakość i niepowtarzalność,   zachowując wszystko w doskonałym smaku.

Produkuje odzież w rozmiarach 38-58.Via Appia Due

Niemiecka marka specjalizująca się w produkcji odzieży w rozmiarach 42-54. Korzysta ze starannie dobranych materiałów najwyższej jakości. Produkty tej marki doskonale przyjęły się w Niemczech, a teraz doskonale reagują na nią klientki z Polski. Wzory są ciekawe, modne i wyjątkowe.Chalou

Niemiecka marka produkująca w rozmiarach 42-58.  Kolekcje mieszczące się w segmencie City & Business, związane z pracą na odpowiednich stanowiskach. Dla kobiet lubiących elegancję i wygodę.